CDRH74-220MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
CDRH74-220MT
JLCPCB Part #
C133406
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.23A 1.23A 110mΩ 22uH ±30% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS