CDRH74-101MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
CDRH74-101MT
JLCPCB Part #
C85276
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
100uH 600mA 610mΩ ±30% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS