CDRH105-100MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
CDRH105-100MT
JLCPCB Part #
C116878
Package
SMD,10x10mm
Description
10uH 50mΩ 5A ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS