AL0307-471K
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
AL0307-471K
JLCPCB Part #
C908620
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
2.25MHz 24Ω 470uH 50@0.796MHz 55mA Color Band Inductor ±10% 插件,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS