ACW5040-191T50
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
ACW5040-191T50
JLCPCB Part #
C2885950
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 190Ω@100MHz 2 20mΩ 500V 50V 5A 600nH@100kHz SMD Common Mode Filters ROHS