ACM7060F-701T40
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
ACM7060F-701T40
JLCPCB Part #
C908568
Package
SMD,7x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 15mΩ 2 4A 700Ω@100MHz SMD,7x6mm Common Mode Filters ROHS