SMF170CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMF170CA
JLCPCB Part #
C3719976
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 200W 275V 730mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD)