SMDJ60CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ60CA
JLCPCB Part #
C3720464
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30.99A 3kW 60V 66.7V 96.8V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS