SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C3720008
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 33V 36.7V 3kW 53.3V 56.29A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS