SMDJ220CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ220CA
JLCPCB Part #
C3718857
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 220V 246V 2uA 356V 3kW 8.43A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS