SMDJ200CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ200CA
JLCPCB Part #
C3718095
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 200V 224V 324V 3kW 9.26A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS