SMDJ190A
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ190A
JLCPCB Part #
C3700674
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 190V 211V 2uA 307.8V 3kW 9.75A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS