SMDJ14CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ14CA
JLCPCB Part #
C3719253
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 129.31A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS