SMDJ12CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ12CA
JLCPCB Part #
C3719181
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 150.75A 19.9V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS