SMCJ19CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMCJ19CA
JLCPCB Part #
C3703239
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 19V 21.1V 30.8V 48.73A 5uA TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS