SMCJ130CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMCJ130CA
JLCPCB Part #
C3719382
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 209V 5uA 7.18A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)