SMCJ11CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMCJ11CA
JLCPCB Part #
C3719726
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11V 12.2V 18.2V 5uA 82.42A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)