SMBJ400CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMBJ400CA
JLCPCB Part #
C3720011
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 400V 447V 600W 648V 930mA Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)