SMBJ200CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMBJ200CA
JLCPCB Part #
C3720190
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1.85A 200V 224V 324V 5uA 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)