SMBJ19CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMBJ19CA
JLCPCB Part #
C3704655
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 19.49A 19V 21.1V 30.8V 5uA 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS