SMBJ12CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMBJ12CA
JLCPCB Part #
C3720330
Package
DO-214AA(SMB)
Description
12V 13.3V 19.9V 30.15A 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)