SMBJ11CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMBJ11CA
JLCPCB Part #
C3720533
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 32.97A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)