SMAJ75CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ75CA
JLCPCB Part #
C3720326
Package
DO-214AC(SMA)
Description
121V 3.31A 400W 75V 83.3V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)