SMAJ70CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ70CA
JLCPCB Part #
C3720407
Package
DO-214AC(SMA)
Description
113V 3.54A 400W 70V 77.8V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)