SMAJ58CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ58CA
JLCPCB Part #
C3719774
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 4.27A 400W 58V 5uA 64.4V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)