SMAJ400A
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ400A
JLCPCB Part #
C3720027
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 400V 400W 447V 620mA 648V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)