SMAJ200CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ200CA
JLCPCB Part #
C3720860
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.23A 200V 224V 324V 400W 5uA TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)