SMAJ17CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ17CA
JLCPCB Part #
C3720948
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 14.49A 17V 18.9V 27.6V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)