SMAJ110A
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ110A
JLCPCB Part #
C3720592
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 2.26A 400W 5uA TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)