RN73G2BTD1001B
MFR.Part #
RN73G2BTD1001B
JLCPCB Part #
C6407661
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount