RN73G1JTD2151D
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
RN73G1JTD2151D
JLCPCB Part #
C6195818
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount