RN73F2BTD5620B
MFR.Part #
RN73F2BTD5620B
JLCPCB Part #
C5732996
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount