RN73F1JTD8202F
MFR.Part #
RN73F1JTD8202F
JLCPCB Part #
C6407618
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount