RN73F1JTD3831B
MFR.Part #
RN73F1JTD3831B
JLCPCB Part #
C6407606
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount