RN73F1JTD1583B
MFR.Part #
RN73F1JTD1583B
JLCPCB Part #
C6195805
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount