RN73F1JTD1241B
MFR.Part #
RN73F1JTD1241B
JLCPCB Part #
C6195804
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount