RN73F1ETD1021B
MFR.Part #
RN73F1ETD1021B
JLCPCB Part #
C6407587
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount