MPTR16V800H
MFR.Part #
MPTR16V800H
JLCPCB Part #
C3761145
Description
-40℃~+125℃ 100A 15A 16.5mm 16V 20mΩ 4.2W 5.1mm 8A 8mΩ 8s 插件 Resettable Fuses ROHS