MPTR16V700
MFR.Part #
MPTR16V700
JLCPCB Part #
C3762640
Description
-40℃~+85℃ 100A 11.2mm 11.9A 16V 21mΩ 3W 6mΩ 7A 8s 插件 Resettable Fuses ROHS