MPTH600V160V
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPTH600V160V
JLCPCB Part #
C3761527
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 160mA 16mm 18Ω 1W 250V 320mA 3A 4Ω 7s 插件 Resettable Fuses ROHS