CR259534F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR259534F
JLCPCB Part #
C3952377
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS