CR259104F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR259104F
JLCPCB Part #
C4255421
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS