CR258R45F
MFR.Part #
CR258R45F
JLCPCB Part #
C3946094
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 50mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS