CR258R21F
MFR.Part #
CR258R21F
JLCPCB Part #
C4255390
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 50mW 8.21Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS