CR258214F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR258214F
JLCPCB Part #
C4255489
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.21MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS