CR257R87F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR257R87F
JLCPCB Part #
C4255376
Package
0201
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 50mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS