CR256R91F
MFR.Part #
CR256R91F
JLCPCB Part #
C4255419
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 50mW 6.91Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS