CR256814F
MFR.Part #
CR256814F
JLCPCB Part #
C4255432
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS