CR256204F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR256204F
JLCPCB Part #
C4063101
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS