CR254334F
MFR.Part #
CR254334F
JLCPCB Part #
C4255417
Description
-55℃~+155℃ 4.33MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS